pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najpopularniejsze

  • 9 sierpnia 2021
  • 15 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 25871

Likwidacja zakładu Kompost Wrona. Są zwolnienia grupowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "KOMPOST WRONA" podaj

Jak udało się nam ustalić w Powiatowym Urzędzie Pracy, trwa proces likwidacji przedsiębiorstwa Kompost Wrona, który zajmuje się produkcją podłoża pod uprawę pieczarek.

Zakład Produkcji Podłoża, Uprawa Pieczarek Wrona
Zakład Produkcji Podłoża pod Uprawę Pieczarek Ryszard Wrona


W ubiegłym tygodniu do pszczyńskiego PUP wpłynęło zawiadomienie od przedsiębiorstwa Kompost Wrona Sp. z o.o. Sp. k. o zamiarze przeprowadzenia zwolnień grupowych. Ze względu na likwidację przedsiębiorstwa zwolnieniami objętych zostanie 45 pracowników. Planowany okres wręczenia wypowiedzeń: od 30.08 do 29.09.2021 r.

Próbowaliśmy się skontaktować z prezesem firmy Ryszardem Wroną w celu ustalenia powodów likwidacji zakładu. W sekretariacie usłyszeliśmy, że będzie on niedostępny w najbliższych dniach. Podejmiemy próbę kontaktu z właścicielem firmy w przyszłym tygodniu.

Powiatowy Urząd Pracy przedstawił pracodawcy propozycję wsparcia w poszukiwaniu nowej pracy dla zwalnianych pracowników w zakresie szkoleń, doradztwa zawodowego czy poradnictwa.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

KOMPOST WRONA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "KOMPOST WRONA" podaj